O nas

Einformatyka działa na Polskim rynku od roku 2015 świadcząc usługi informatyczne dla osób prywatnych oraz małych i średnich firm.  Nasze doświadczenie zdobywaliśmy współpracując z firmami takimi jak: Grupa Kęty, Aluprof, Beskidzkie Biuro Konsultingowe, Gk Vip Transfer, BMB Sklep, Stan-Bruk, Zakład Kominiarski Jarosław Fajfrzyk


Aluprof

Grupa Kęty

 

Beskidzkie Biuro Consultingowe

Stan-Bruk

Zakład Kominiarski Jarosław Fajfrzyk

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Każdy przedsiębiorca wie jak ważny jest stały rozwój firmy. W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie dynamicznie rozwijającą się firmę nie inwestującą w nowe technologie. Pomagają one nie tylko przyśpieszyć komunikację ale także częściowo lub całkowicie zautomatyzować niektóre procesy co w znacznym stopniu minimalizuje koszty. Pozwalają one także docierać do nowych klientów. Estetyczna i dobrze spozycjonowana strona sprawi że państwa usługi będą łatwe do znalezienia w sieci.

Na rynku istnieje jednak tysiące rozwiązań przez co znalezienie odpowiedniego może być bardzo trudne. Dla tego korzystając z naszego bogatego doświadczenia pomagamy naszym klientom dobrać najbardziej odpowiednie dla nich technologie oraz je zastosować. Zapewniamy również kompleksowe usługi informatyczne od sprzedaży sprzętu, przygotowania oraz utrzymania serwerowni, pisania oraz pozycjonowania stron internetowych po obsługę użytkowników.