Pisanie stron internetowych przy użyciu systemów CMS oraz ręcznie.

Pisanie stron internetowych przy użyciu systemów CMS oraz ręcznie.

Oferujemy kompleksowe przygotowanie stron www od wyboru i konfiguracji serwera do napisania samej strony. Pisanie stron internetowych przy użyciu systemów CMS oraz ręczne w zależności od potrzeb oraz wymagań klienta.

Przygotowanie serwera (hostingu)

Pierwszym etapem budowy serwisu internetowego jest wybór środowiska, na którym będzie on działał.

Jeśli planujemy stworzyć niewielką witrynę a dodatkowe reklamy nie będą nam przeszkadzać to można wybrać darmowy hosting. Często jednak wiąże się to z dodatkowymi ograniczeniami takimi jak limit wielkości miejsca na serwerze czy zmniejszony transfer. Jeśli jednak chcemy stworzyć stronę internetową dla firmy lepszym rozwiązaniem będzie wybór płatnego rozwiązania. Niesie to za sobą wiele korzyści:

– brak ograniczeń lub większa pojemność serwera

– brak reklam

– większa wydajność

– możliwość wykupienia backupu danych

Zakup domeny

Aby strona internetowa była widoczna w sieci konieczne jest wykupienie odpowiedniej domeny. Domena to przyjazny adres typu www.moja-strona.pl pod którą będzie dostępny serwis. Wybierając adres dla strony internetowej należy pamiętać, aby był on krótki i łatwy do zapamiętania a także bezpośrednio wskazywał na firmę, której jest wizytówką.

Pisanie strony internetowej

Ostatnim etapem jest przygotowanie samego serwisu internetowego. Oferujemy przygotowanie stron internetowych przy użyciu automatycznych systemów CMS (WordPress) lub ich ręczne pisanie w językach PHP, HTML, Java, MySQL. Możliwe jest także połączenie obu technologii. Jeśli CMS nie zawiera elementów, które nas interesują możliwe jest ich napisanie i wstawienie do szablonu.
Strona-internetowa–najlepsza-wizytówka-każdej-firmy-wordpress

 

 

 

 

Pozycjonowanie stron internetowych

W zasadzie po napisaniu strona jest dostępna w sieci przez wpisanie w nagłówku przeglądarki internetowe wykupionego wcześniej adresu (domeny). Jednak w taki sposób nie zostanie ona znaleziona przez potencjalnych klientów. Aby to zmienić należy rozpocząć proces pozycjonowania który pokaże przeglądarce internetowej na jakie frazy ma reagować wyświetleniem naszej strony internetowej.

Zapraszamy do współpracy!