Strona internetowa – najlepsza wizytówka każdej firmy

SEO Search engine optimization

Trudno wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez Internetu. Pozwala on w szybki i łatwy sposób znaleźć interesujące nas treści na każdym urządzeniu (komputery, tablety, smatrfony). Dla tego strona internetowa to najlepsza wizytówka każdej firmy, która pozwoli na dotarcie do tysięcy nowych, potencjalnych klientów.

Rozpoznawalność marki

Posiadanie własnej strony www pozwala na dotarcie do milionów odbiorców. Co prawda większość z nich nie stanie się od razu naszymi klientami, lecz jeśli będzie ona ciekawa i estetyczna to zwróci ich uwagę i zachęci do zapoznania się z ofertą. W późniejszym czasie, jeśli będą oni potrzebować naszych usług przypomną sobie o nas.

Zakładając profile na portalach branżowych również mamy możliwość zamieścić link do strony firmowej.

Duży ruch w serwisie internetowym sprawi, że firma, do której należy zacznie być utożsamiana z nim i rozpoznawana. Z kolei znana marka poprawi sprzedaż i przyciągnie nowych klientów.

Wiele możliwości

Stronę internetową możemy wykorzystać nie tylko, jako wizytówkę firmy. Daje nam ona bardzo wiele możliwości:

  • Cały serwis lub jego część może pracować, jako sklep internetowy
  • Może on zawierać konfigurator produktów
  • Może zawierać komunikatory lub formularze kontaktowe lub zgłoszeniowe
  • Może zawierać forum

To, do czego zostanie ona wykorzystana w dużej mierze będzie zależeć od naszej inwencji.

Technologie

Początkowo, aby stworzyć stronę internetową trzeba było znać język HTML i ręcznie ją zaprogramować. Obecnie istnieje wiele systemów do ich automatycznego tworzenia oraz edytowania. W śród najbardziej znanych są WordPress i Joomla. Bardzo ułatwiają one zarządzanie serwisem www, lecz są ograniczone do wbudowanych funkcjonalności. Potrzebujemy również znacznie więcej miejsca na serwerze, aby mogło ono działać.


Strona-internetowa–najlepsza-wizytówka-każdej-firmy-wordpress

Strona-internetowa–najlepsza-wizytówka-każdej-firmy-joomla

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


W przypadku, gdy chcemy jednak dodać nietypową funkcjonalność, niewystępującą w repozytoriach Wordpres, Joomla pozostaje nam powrót do korzeni i ręczne pisanie kodu. Można w ten sposób napisać całkowicie nowe elementy lub zmodyfikować istniejące.

Ich stosowanie nie jest jednak konieczne. Znając języki programowania możemy również stworzyć swój portal całkowicie od podstaw. Dzięki temu rozwiązaniu nie jesteśmy ograniczeni do szablonu. Strony w ten sposób pisane są również bardzo lekkie i szybkie.

Sprawdź naszą ofertę: http://einformatyka.com.pl

/index.php/oferta-uslug-informatycznych/